Ekibimiz

 

Ahmet Sadıç (Genel Koordinatör)

1964 yılında Mersin’de doğdu.İlköğretimini Ankara’da, Ortaokul ve Liseyi Mersinde tamamladı.1986 Yılında Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Hidrojeoloji Mühendisliği’nden mezun oldu.1987-1990 yılları arasında İller Bankası İçme Suyu Projesi’nde mühendis olarak çalıştı.1995-2002 yılları arasında Antalya’da turizm işletmeciliği ile uğraştı.2002 yılında yurtdışına gitti, 2013 yılına kadar 50 ülke dolaştı ve turizm firmalarında yöneticilik yaptı.2013 yılında Türkiye’ye döndü ve 2013-2015 yılları arasında Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın Fethiye Güç Birliği Şirketinde yöneticilik yaptı.2015 yılı Ekim ayında Çameli Belediyesi’nin şirketi olan Çambel Tarım Turizm Ltd.Şti’nin Genel Koordinatörü olarak göreve başladı.İngilizce, Almanca ve Tayca bilmektedir.2 çocuk babasıdır.

Pınar Gözde ÜNSALAN (Proje Koordinatörü) 

1984 yılında İzmir’de doğdu. Liseyi Mersin 75.Yıl Anadolu Öğretmen Lisesi’nde okudu.2008 yılında lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamladı. Profesyonel iş hayatına bir tarım firmasında ithalat ve gümrükleme işlemleri yaparak başladı. Ardından tarımsal yatırımcı bir firmada İş Geliştirme Sorumlusu olarak çalışmaya devam eden P. Gözde Ünsalan, proje yazma ve yönetme eğitimini aldıktan sonra çeşitli hibe programları için projeler yazdı. Muğla/Fethiye bölgesindeki ilk yaş sebze ve meyve tesisinin kurulması için yazdıkları (Güney Ege Kalkınma Ajansı /GEKA)” Tarlada Sulu, Sofrada Kuru Projesi”  ile ilk  proje yönetme tecrübesini kazandı. 2014 yılında Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen, Milli Eğitim Bakanlığı’nın Operasyon Yararlanıcısı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği Koordinasyon Dairesi’nin Sözleşme Makamı (İKG PRO) olduğu Meslek Lisesi İş’inin Güvencesi Projesi’nde Proje Koordinatör Yardımcısı olarak görev yaptı.2015 yılı Ekim ayı itibariyle Denizli/Çameli Belediyesi’nin yürütmüş olduğu Çameli Eko turizm Altyapı Geliştirme Projesi”nde ve Çameli Ziraat Odası’nın yürütmüş olduğu Çameli’ye Özgü Ceviz Tiplerinin ve Fasulye Çeşitlerinin Milli Ekonomiye Kazandırılması Projesi’nde Proje Koordinatörü olarak çalışmaya devam etmektedir.2017 yılı Mart ayında Türk Standartları Enstitüsü (TSE) ve TKDK işbirliği ile düzenlenen IPARD Proje Danışmalığı Eğitimi ve Sınavını başarı ile geçen Ünsalan, Çameli Belediyesi için Proje Danışmanlığı yapmaktadır ve çeşitli kurumlar için proje yazmaya devam etmektedir.İngilizce bilmektedir.Evli ve bir çocuk annesidir.

Orhan ERTUĞRUL (Muhasebeci)

 1994 tarihinde Denizli’de doğdu. Liseyi Çameli Çok Programlı Lisesi’nde okudu. Ön lisans eğitimini Afyon Kocatepe Üniversitesi Bolvadin MYO Muhasebe ve vergi uygulamaları bölümünü tamamladı. Profesyonel iş hayatına 2016 yılı Mayıs ayından itibaren Denizli/Çameli Belediyesine ait Çambel Tarım Turizm Tanıtım Mühendislik Müşavirdlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nde Ön Muhasebe sorumlusu olarak çalışmaya başladı.

Kadir KOCAÇOBAN(Yönetici Asistanı)

1990 yılında Denizli’nin Tavas ilçesine bağlı Medet köyünde doğdu. Lise eğitimini Denizli Anadolu İmam Hatip Lisesinde tamamladı.2009‘da Ön Lisans eğitimi için Eskişehir Anadolu Üniversitesi İlahiyat Fakültesine başladı. Ön lisans 2. Sınıfta üniversiteyi bıraktı.2011 yılında askerlik görevini tamamladı. Uzun yıllardır babasının ikamet ettiği Denizli’nin Çameli İlçesinde 2012 yılına kadar bilgisayar servis bakım ve yedek parça elemanı olarak çalıştı.2012  ile 2015 yılları arasında kendisine ait işletmesi olan Elit Bijuteri’de çalıştı.2015 Eylül-Aralık ayları arasında Mittos Su Ürünleri Ltd. şirketinde Kalite kontrol elemanı ve Elektronik Uzmanı olarak çalıştı.2016 yılı Ocak ayında 21 gün Arslansoylu Petrolde Ofis Yöneticisi olarak çalıştı.2016 yılı Mayıs ayından itibaren  Çambel Tarım Turizm Tanıtım Mühendislik Müşavirlik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketi’nde Yönetici Asistanı olarak çalışmaktadır. İngilizce bilmektedir.

Hatice YILMAZ (Yönetici Asistanı)

1987 yılında Denizlide doğdu. İlk ve Orta Okul öğrenimini Bodrum Nafiz Ilıcak İlk Okulunda yaptı. Lise öğrenimini Çameli Çok Programlı Lisesi’nde tamamladı.2016 yılı Mayıs Ayı itibari ile İşkur İşbaşı Eğitim Programından yararlanarak Çambel Tarım Turizm Tanıtım Mühendislik Müşavirlik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketi’nde Yönetici Asistanı olarak çalışmakta. Evli.